Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Zarábajte na tom čo vás baví

Napadlo Vás niekedy, že aj vaše koníčky môžu byť zdrojom vášho prímu? Nie? Tak veselo do toho, je čas naštartovať si svoj vlastný biznis! Môže to byť vysnívaná práca. Koníčky a hobby nám slúžia primárne na uvoľnenie a spríjemnenie voľného času. Je to taký reštart po ťažkom a náročnom pracovnom dni. Každý si volí ako bude tráviť voľný čas. Čo ale nie každý vie, je to, že svojím koníčkom si môže pekne zarobiť. Dnes je v móde kvalita a nie kvantita. Kým pri spätnom pohľade si môžeme všimnúť, že výroba sa zameriavala skôr na kvantitu – teda množstvo vyrobených výrobkov, a nie na kvalitu – výrobky boli menej kvalitné a nemali také vlastnosti ako bolo potrebné. Aktuálne je kvalita na prvom mieste. Práve to je dôvod, prečo sa dnes remeselným výrobcom tak darí. Radi pletiete, háčkujete, šijete alebo vyrábate kozmetiku? Posuňte svoje výrobky ďalej. Vytvorte si svoj online obchodík na niektorej z platforiem a predávajte. 

ak háčkujete alebo pletiete - ponúknite svoje výrobky na predajných stránkach

Hráte na hudobný nástroj? Tak tu máte viacero možností. Jednou z nich je doučovanie študentov. Ďalšou je vytvorenie online triedy, kde formou video callu môžete vzdelávať aj väčšiu skupinu ľudí. Ak ale chcete posunúť predaj na vyššiu úroveň – vytvorte online kurz, ktorý Vám časom prinesie pasívny príjem. Takto je možné zarábať aj niekoľko desiatok eur. Šikovnejší obchodníci si prilepšia aj o niekoľko stoviek. 

ste aktívny športovec - pomáhajte aj iným a buďte ich kouč

Online kurzy pritom nemusíte robiť iba z hodín hudby. Zúžitkovať môžete aj znalosti v iných oboroch, ako je napríklad varenie, pečenie, zdravá strava alebo cvičenie. Rovnako môžete využiť aj znalosti z cudzích jazykov. Baví Vás šport? Pomôžte druhým získať kondíciu a naučte ich ako dané cviky vykonávať správne. Koučujte ich a cvičte zároveň s nimi. Odmenou Vám budú nielen zdravé telo ale aj peniaze navyše. Nikdy neviete, či sa vaše hobby uchytí a nevznikne z neho váš stabilný príjem. Je dôležité aby Vás práca bavila a okrem peňazí prinášala aj pozitívnu náladu a zmysel. 

Written by