Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Posilňovňa zadarmo

Rozhodnutie posilňovať svoje telo, je rozhodne jedno z tých, za ktoré máte veľkú pochvalu. Nemusíte ale kúpou náčinia utratiť takmer všetky úspory. Ruku na srdce, kto neskúšal schudnúť alebo vytvarovať svoju postavu. Nie je to márna snaha ak viete ako na to. Bohužiaľ internetové prostredie je plné odborníkov, ktorý o cvičení nemajú ani poňatia. Majú ale od prírody štíhlu postavu a tak bežný chudnutia – chtivý ľudia robia to, čo vidia u nich. Často prichádzajú zdravotné komplikácie. Či už z pretrénovania alebo nadmerného zaťaženia.

posilňovanie a strečing

Cvičenie v posilňovni nie sú vyhodené peniaze. Tréneri alebo trénerky sú školený a certifikovaný. Majú platné licencie a budú robiť všetko pre to, aby ste dosiahli svoj cieľ. Nie každý ale má či už čas, dochádzať do fitnescentra. Alebo financie na zaplatenie osobného trénera. V takom prípade bez vedenia a skúseností iba tápa medzi strojmi a činkami ale jeho úsilie je oveľa viac skúšané a cvičenec je skôr ako ryba na suchu, ktorá tápa čo a ako cvičiť. Pre úspešné tvarovanie postavy ale nemusíte míňať peniaze na drahé stroje ani to vzdávať iba preto, že nenavštevujete fitnescentrum. Poradíme ako na domáce cvičenie, pri ktorom nepotrebujete drahé náradie alebo stroje na cvičenie.

záťaž pri tvarovaní tela

 

Ideálnym cvičením pre začiatočníkov je cvičenie s vlastnou váhou. Pomôže vytvarovať svalové partie a tie budú pôsobiť opticky krajšie ako vychudnutá postava, pripomínajúca vešiak. Najlepšie budú komplexné cviky ako mŕtvy ťah alebo drepy. Pri ich cvičení formujete prakticky celé telo. Začnite bez záťaže. Neskôr používajte ako záťaž fľaše s vodou. Dobre nahradia činky a sú zadarmo. Pre okrúhly a pevný zadok cvičte výpady. Opäť nepotrebujete nič iba vlastnú váhu. Neskôr použite fľaše s vodou. Plank je kráľom spevňovania brucha a chrbta. Vlastná váha je dostatočne veľkou záťažou pri posilňovaní svalov. Ako vidíte, možností máte na začiatok veľa. Nepotrebujete prakticky žiadne financie na zaradenie posilňovacích cvikov pre tvarovanie vašej postavy.

Written by