Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Nenápadné, ale o to originálnejšie a efektívnejšie osvetlenie typu bodoviek

Pri každom nákupe sa zaoberáme cenou tovaru, ale hodnotíme ho aj z hľadiska viacerých vlastností, teda či je kvalitný, praktický, má vzhľad pekný a pri spotrebičoch či iných zariadeniach či je aj úsporný. K produktom, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie a zároveň sú atraktívne sa zaradili aj LED svietidlá. Mať na zreteli ekologickosť či úspornosť daného produktu je fajn, no nemôžeme nakupovať len na základe týchto kritérií, pretože mnohé výrobky si vyžadujú aj iné vlastnosti, a na tie musíme takisto prihliadať. LED žiarovky GU10 sú led žiarovky do bodových svetiel vyhľadávané a populárne z viacerých dôvodov, no najpraktickejšia je možnosť ovládať ich diaľkovým ovládačom alebo nastaviť stmievanie či plynulý prechod medzi odtieňmi bielej farby svetla.

Aj do nočnej lampy sú LED-ky vhodné

Tento typ žiaroviek sa nazýva aj bodové osvetlenie, ktorého funkcia je prevažne doplnková. Ich výhoda je v ukrytí telesa do podhľadov alebo stien, no ich výkon sa pritom nezmení, práve naopak, takto nainštalované žiarovky budú nenápadné, ale osvetlia presne to, čo potrebujete. Dokážu vytvoriť originálnu atmosféru a zaujímavé svetelné efekty. LED GU10 žiarovky sú kvalitné, pretože pri ich výrobe sa používajú COB alebo SMD LED čipy, tiež dosahujú vysoký index podania farieb, po vypnutí už neblikajú ako to bolo doteraz a ovládať ich môžete aj diaľkovým ovládačom, čo umožňuje nastaviť aj stmievanie svetla. Túto funkciu je možné ovládať aj smartphonom.

Banka je stále žiadaná

Žiarovky sú v ponuke v tradičnej trojkombinácii bielych odtieňov, neutrálnej, teplej a studenej bielej farbe. Každé osvetľované miesto je vďaka LED osvetleniu dokonalo viditeľné, podľa typu a výkonu svietidla sa v priestore dá vyčarovať veľmi originálna atmosféra, pri párty a večierkoch si dokonca môžete nastaviť akúsi farebnú hudbu, ktorá bude odrážať vašu náladu a hudobnú zložku. Kvalitné a s dlhou životnosťou, také sú LED GU10 žiarovky, ktoré sa dajú využiť na mnoho spôsobov.

Written by