Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Krtkovanie – nonstop

Spláchli ste a s hrôzou ste zistili, že to nejde? Alebo sa vám praskol kanál pred domov a nezastaviteľne sa z neho valí voda? Umývate riady a neodteká vám voda? Je neskoro v noci a nemáte sa so svojím problémom na koho obrátiť? Práve teraz ste na správnom mieste. Na toto všetko a ešte na oveľa horšie veci sme pre vás nonstop pripravení. Stačí nám zavolať na hore uvedené číslo a ihneď vám prídeme na pomoc, aby sme vás zachránili pred katastrofou. Naša firma má dlhoročné skúsenosti a vo svojom obore patrí k najlepším. Ku každému problému pristupujeme s profesionálnym nasadením.

čistenie potrubia

Náš personál je odborne vyškolený a pri práci používame najmodernejšiu technológiu, preto pracujeme efektívne a rýchlo, čo ušetrí čas rovnako aj vám aj nám. Sme ochotní prísť kamkoľvek nie len v Bratislave, ale aj v širokom okolí a neúčtuje si žiaden poplatok za dopravu ani v rámci Bratislavy, ani za príjazd do iných miest. Snažíme sa tiež, aby sme vám boli cenovo dostupný, ale zároveň si udržali stálu kvalitu, ktorú poskytujeme našim zákazníkom. Môžete sa presvedčiť sami a uvidíte, že krtkovanie ešte nikdy nebolo také jednoduché, ako keď spolupracujete s AB-Krtkovanie.

WC

Naše krtkovacie práce zahŕňajú: krtkovanie upchatých potrubí, upchatých WC odtokov, upchatých umývadiel a kuchynských drezov, krtkovanie odpadových guličiek a výleviek, kanalizačných vpustí a dažďových zvodov. Dokážeme vám však pomôcť aj s inými odbornými prácami spojených s kanalizáciou ako je napr. TV monitoring a trasovanie kanalizácii. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, sme tu vždy pre vás. Vyriešime všetky havarijne stavy alebo vám inak odborne pomôžeme. Dobrá rada na záver: Ak sa vám čo i len niečo nezdá a máte pocit, že 1. voda dobre neodteká, 2. môže byť niečo upchané vo vašom potrubí, je lepšie zavolať nás hneď – sme tu pre vás krtkovanie v Bratislave nonstop, ako sa len poslúžiť nejakými “babskými radami”, pretože tým len oddialite vzniknutý problém.

Written by