Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Domáce wellnes kedy len budete chcieť

Túžite po uvoľnení po náročnom dni a naozaj by Vám dobre padol kúpeľ ako vo wellnes centre? Čo nie je môže byť, vytúžený relax v domácom prostredí je top. Či už máte sedavé zamestnanie lebo naopak príliš veľa fyzickej záťaže, je potrebné sa o svoje telo náležite starať. Telesná pohoda je veľmi dôležitým faktorom pri znižovaní stresového zaťaženia pre organizmus. Bohužiaľ nie všetci máme čas na cestu do wellnes centra. Vedeli ste ale o jednom tajomstve, ktoré premení vašu vaňu na kráľovstvo oddychu? Nemáme na mysli pritom žiadne náročné procedúry alebo drahé kozmetické prostriedky. Vyčarte si chvíľu iba pre seba a užite si zaslúžený čas oddychu. Do vani stačí pridať jednu vec.

súkromný wellnes aj u Vás doma - pridajte éterické oleje a nechajte sa rozmaznávať

Naplňte vaňu príjemne teplou vodu. Nemala by byť ale príliš horúca. Kúzlom je sóda bikarbóna! Do takto pripravenej vane stačí nasypať a rozpustiť 100 gramov tohto prášku. Už v starom Egypte vedeli, aké blahodarné účinky prinášajú kúpele, ak do nich pridáte túto naozaj zázračnú látku. Jej pôsobením zbavujeme telo nadbytočného mazu a potu. Po kúpeli sa cítime uvoľnenejší a ľahší. Dokonca bol tento kúpeľ považovaný za elixír mladosti. Blahodarné účinky pocítia aj reumatici, trpiaci bolesťami kĺbov, kedy takýto kúpeľ prináša úľavu. Okrem toho je prospešný aj pri liečbe mykóz alebo vlasových lupín.

sóda bikarbóna pre uvoľňujúci kúpeľ

Okrem odbúrania stresu je tu ale aj ustúpenie tráviacich ťažkostí a podpora detoxikácie organizmu. Je zaujímavé, že jeden doplnok dokáže premeniť kúpeľ na oázu pokoja, zdravia a relaxu. Sóda bikarbóna kúpeľ – ozajstný wellnes v pohodlí domova. Dobre vieme, že tohto univerzálneho prostriedku nielen na očistu tela, liečbu zdravotných problémov ale aj na úpravu Ph či čistenie bez použitia agresívnej chémie nie je nikdy dosť. Na sirka.sk nájdete rôzne balenia sódy bikarbóny. Nakoľko jej pozitívne vlastnosti využijete nielen v kúpeľni ale aj v kuchyni či priestoroch domácnosti či záhrady, je ideálnym riešením zabezpečiť si väčšie balenie. Okrem toho, že jej budete mať dostatok vždy poruke, ekonomické balenie prináša aj úsporu. Nemusíte sa teda báť rýchleho zúžitkovania a budete vždy pripravený.

Written by