Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Add your content here

Hľadáte web, na ktorom sa nezabúda na šteklivé témy? Kde by ste našli aj recept na chutnú bublaninu či slepačí vývar? Naša stránka je ako stvorená pre vás.

Čo by ste mali vedieť pred návštevou tantrického salónu

Tantrickú masáž môžeme asi pokojne označiť za veľmi netradičný zážitok. Na Slovensku zároveň nejde o úplne bežný typ masáží. Preto u nás nenájdete vysoké počty kvalitných salónov. Ak ste sa teda rozhodli, že si takýto zážitok doprajete, zistite si dopredu niekoľko vecí.Muž v dioptrických okuliaroch pozerá prekvapene na monitor počítača

Urobte si malý prieskum

Začnite tým, že si urobíte malý prieskum na internete. Zájdite aj do diskusných fór, kde viete o masážach a salónoch zistiť pomerne veľa. Verte, že negatívne zážitky, si nechá pre seba len málokto. Tento druh masáže totiž nepatrí medzi lacné špásy, takže ak zákazník nedostane to, čo očakával, nebude ho musieť nikto presviedčať, aby sa o to podeli s celým svetom.
Možno si hovoríte, že niečo podobné nie je potrebné. Veď zájdete do salónu a uvidíte sami. Ako sme už spomenuli, takáto masáž nie je naozaj lacná. Preto sa neoplatí kupovať mačku vo vreci. Navyše sa pripravte aj na masáž intímnych partií. V salóne by preto mali byť dodržiavané tie najprísnejšie hygienické zásady.

Má svoje pravidlá

Tantrická masáž má svoje prísne pravidlá. Vo väčšine salónov sa musíte vopred osprchovať, a to priamo na mieste a taktiež nesmiete prísť v podnapitom stave. Omámenie z akýchkoľvek iných látok, ako je alkohol, je samozrejme zakázané taktiež.
Aby ste vedeli, na čo presne, by ste sa v danom salóne mali pripraviť, určite si vyhľadajte kontakt a dopredu zavolajte. Táto rada platí hlavne pre pánov, ktorí si ju budú objednávať a platiť cez internet. Verte, že takto budete omnoho pokojnejší, pretože budete vedieť, na čo presne sa máte pripraviť.Muž s čiernou šiltovkou v tvári stojí pri tehlovej stene a premýšľa

Youtube vám otvorí oči

Na internete nájdete mnohé videá, v ktorých môžete vidieť, čo presne od masáže očakávať. Na škodu nie je ani nejaký ten článok. Mnohé zaujímavé a užitočné informácie nájdete aj priamo v blogoch, na stránkach masážnych salónov.

Written by