Plastové okná a hliníkové okná pre každého

U nás sa hliníkové a plastové okná vyznačujú najvyššou kvalitou vyhotovenia, inovatívnymi funkčnými riešeniami, bezpečnosťou a úspornosťou energie.


 • Plastové okná a dvere sú dnes najlepšou náhradou za staré drevené či akékoľvek iné okná. Okrem toho, že plastové okná zútulňujú a skrášľujú priestor vonku i vo vnútri, majú aj skvelé izolačné vlastnosti. Veľmi potrebné je dbať na to, z akého profilu sú plasty vyrobené. Pri izolácií zväčša platí, čím viac komôr tým je izolácia väčšia. Dnes sa výrobcovia snažia nájsť aj ďalši spôsob zvýšenia izolácie rámu než zvyšovaním počtu komôr.

 • Systém hliníkových profilov

 • Pre hliníkové okná a hliníkové dvere bez termickej izolácie je ideálny pre všetky druhy vnútornej zástavby a všade tam, kde nie je nutná termická izolácia. Dovoľuje prevádzať konštrukciu deliacich stien, pokladničných boxov, dverí a okien. Zaisťuje dosiahnutie vysokého úžitkového a estetického štandardu pri neveľkých nákladoch. Maximálna hrúbka výplní pri použití skla (sklenené tabule jednotné a scelené), hliníkových panelov, výplní typu "sandwich" (Bugnall), nábytkových dosiek (drevotrieska, MDF atď.), sádrokartónu a karbónových dosiek činí 40 mm.

  Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúca dlhoročnú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.
 
 • Ako vybrať  kvalitné plastové okná ?

 • kvalitné plastové okná Melico
 •  Pri výbere plastových okien treba brať do úvahy viacero kritérií. Medzi hlavné kritéria pri výbere plastového okna je jeho kvalita a životnosť. Ako všetky produkty aj plastove okná  majú svoju životnosť, ktorá sa pohybuje v desiatkách rokov.
 • Najlepšie ceny plastových okien

 • Cenová kalkulácia plastových okien
  Hľadáte kvalitné plastové okná? U nás nájdete najkvalitnejšie plastové okná za super ceny! Pre presný výpočet ceny vašich okien využite kontaktný formulár na cenovú ponuku plastových okien. Ak by ste mali infividuálne otázky kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 38 / 538 35 52 priamo k nám do predajne a my Vám radi pomôžeme.